ZESPÓŁ RZECZNIKA PRAW STUDENTA TWORZĄ:

MANUELA REBEN

Dr hab. inż., prof. AGH
Rzecznik Praw Studenta

Kierownik Katedry Technologii Szkła i Powłok Amorficznych. Pracownik Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki. W latach 2013-2016 Pełnomocnik Dziekana WIMiC ds. Jakości Kształcenia, przewodnicząca Wydziałowego Zespołu ds. Jakości Kształcenia oraz członek Uczelnianego Zespołu ds. Jakości Kształcenia, Sekretarz Komisji Nauk Ceramicznych O/PAN w Krakowie (2015-2018). Członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych Ogólnopolskiej Sekcji Przemysłu Szklarskiego w Katowicach (SITPMB). Członek Polskiego Towarzystwa Ceramicznego oraz Członek Polskiego Komitetu Normalizacyjnego ds. Szkła. Obszary zainteresowań naukowych: technologia szkła, fizykochemia szkieł i szkło-ceramiki tlenkowo-fluorkowej, szkła tellurowe i fluoro-tellurowe dla szeroko pojętej optoelektroniki, materiały szkło-ceramiczne na bazie surowców odpadowych, szkliwa szkło-ceramiczne, przetwórstwo szkła, szkło jako materiał dla architektury i budownictwa. Z zamiłowania nauczyciel i wykładowca. Inspiracją działania jest dla niej współpraca ze studentami, a osiągane przez nich sukcesy największą satysfakcją zawodową. Lubi podróże, interesuje się życiem i kulturą różnych ras i narodów. Wielką radość sprawiają jej sporty wodne.

IWONA MIKA

Asystentka Rzecznika

Studentka IV roku Geofizyki na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska. Od roku akademickiego 2018/2019 członek Komisji Dydaktyki URSS oraz Prezes SEG AGH UST Student Chapter, natomiast w roku 2017/2018 Skarbnik Koła Naukowego Geofizyków Geofon. Pasjonują ją podróże, chodzenie po górach, praca z dziećmi i treningi sportów walki.

KONRAD MARSZAŁEK

Asystent Rzecznika

Student IV roku Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Wydziale Zarządzania. Od roku akademickiego 2016/17 członek Komisji Dydaktyki URSS AGH, a od 1 września 2018 członek WRSS WZ AGH. Prywatnie pasjonat kina, piłki nożnej i muzyki.

Zerif Lite, adapted and edited by Gerard Żmuda